Maraton nartorolkowy i bieg trailowy

w sercu Borów Tucholskich.

Najnowsze aktualności

Daj Uśmiech

Miło nam poinformować, że podczas naszych zawodów zorganizowana zostanie zbiórka środków, pod nazwą DAJ UŚMIECH, które zostaną przeznaczone na Schronisko Przytulisko z Chojnic.

 

Chcemy wyjść poza ramy sportowe, dlatego mając odpowiednie możliwości, zamierzamy pomóc wszystkim zwierzętom, których spotkał ten nieszczęsny los bycia samotnym i porzuconym przez ludzi.

Naszych wolontariuszy zbierających środki spotkacie zarówno w sobotę, jak i w niedzielę na miejscu zawodów SworneRACE. Będą oni posiadali specjalne, obrandowane i zaplombowane puszki. Bardzo wierzymy, że jako przyjaciele natury i Uczestnicy naszych zawodów staniecie na wysokości zadania i wspólnie sprawimy, że będą one zapełnione do granic możliwości. Datki będzie można przekazać również w biurze zawodów w Restauracji Swornegace, które będzie działało już w piątek, 12 lipca, i na polanie w Chocińskim Młynie w dniach trwania zawodów. Pamiętajcie – zwierzęta to nasi najlepsi przyjaciele i bez nich natura nie byłaby sobą. Nie pozwólmy im cierpieć, dzięki Wam możemy sprawić im dużo radości.

Za zebrane środki ze zbórki, którą organizujemy w tym roku wspólnie z naszym partnerem Falanga – Crossfit Chojnice zamierzamy zakupić karmę i najpotrzebniejsze rzeczy, dzięki którym może funkcjonować Chojnickie Schronisko Przytulisko.

Kochani – pamiętajcie o nas! Czworonogi i inne zwierzęta bardzo Wam dziękują.