Maraton nartorolkowy i bieg trailowy

w sercu Borów Tucholskich.

Najnowsze aktualności
 

Komunikat dot. końca zapisów

Komunikat dot. końca zapisów

 

Wielkimi krokami zbliżamy się do III edycji SworneRACE 2020 Run&Rollerski, która odbędzie się w dniach 15-16.08.2020 w miejscowości Swornegacie k.Chojnic. Wzorem ubiegłych lat trasa znajduje się w miejscowości Chociński Młyn – 5 km od Swornegaci. Poniżej przedstawiamy kilka ważniejszych informacji.

– Zapisy na SRB Skiroller Skate race / Mistrzostwa Polski Amatorów PZN na nartorolkach trwają do NAJBLIŻSZEGO PIĄTKU.
– Po tym czasie będzie można zapisać się tylko i wyłącznie na miejscu lecz wiąże się to z wyższą opłatą startową! Jako organizator nie gwarantujemy wolnych miejsc. Zapisy na miejscu zostaną uruchomione osobnym komunikatem w tygodniu poprzedzającym imprezę, kiedy będziemy posiadać informacje o wolnych nartorolkach dostarczonych przez PZN.
Warunkiem uczestnictwa w powyższych zawodach jest UISZCZENIE OPŁATY STARTOWEJ DO DNIA 10.08.2020. Osoby, które zarejestrowały się w systemie-gepard.ei i nie wniosą opłaty wpisowego, zostaną skreślone z listy startowej!
– Nie ma możliwości opłaty gotówką w dniu zawodów, jeżeli osoba zgłosiła swoje uczestnictwo w systemie e-gepard.eu.
– Rejestracji na pozostałe biegi można dokonywać do piątku 14.08.2020 przy czym obowiązują normalne opłaty startowe zgodnie z regulaminem, który jest dostępny w serwisie e-gepard.eu. Warunkiem przystąpienia do biegu jest wniesienie opłaty startowej najpóźniej do dnia 14.08.2020. Organizator może poprosić potwierdzenie przelewu, jeżeli zostanie on wysłany ostatniego dnia rejestracji tj. 14.08.2020.

W DNIU ZAWODÓW OBOWIĄZUJĄ OPŁATY:
– zawody nartorolkowe 200 zł
– bieg na nogach – 100 zł

 Zapisów można dokonać wybierając jeden z poniższych linków
– zawody nartorolkowe: https://www.e-gepard.eu/show-contest/944
– bieg na nogach: https://www.e-gepard.eu/show-contest/948
 Harmonogram biegu oraz lista zawodników potwierdzonych do udziału SRB Skiroller Skate race / Mistrzostwa Polski Amatorów PZN zostanie opublikowana na stronie www.swornerace.pl oraz w osobnym komunikacie na portalu FB w tygodniu poprzedzającym start.
Najpóźniej w czwartek 13.08.2020 zostanie wystosowane Vademecum zawodów, w którym znajdziecie wszystkie potrzebne informacje dotyczące startu w zawodach SworneRACE 2020 Run&Rollerski.

Uwaga!
W najbliższy piątek zostanie wystosowany oficjalny i ważny komunikat dot. imprezy integracyjnej dla uczestników zawodów nartorolkowych. Będą w nim zawarte wszystkie informacje i wytyczne, które należy spełnić. W związku z COVID-19 jesteśmy zobowiązani do ścisłego przestrzegania reguł wydanych przez Sanepic oraz Ministerstwo zdrowia. Dlatego też prosimy o ich uszanowanie. Organizator będzie miał prawo wyprosić osoby, które nie dostosują się do przyjętych norm.

Zapraszamy do startu! Tym bardziej, że jest o co walczyć. Łączna pula nagród rzeczowych ufundowanych przez sponsorów to ponad 20 000 zł.

Biegamy i bawimy się. Do zobaczenia.