Maraton nartorolkowy i bieg trailowy

w sercu Borów Tucholskich.

Najnowsze aktualności
 

Frekwencja rośnie! Trwają zapisy.

Frekwencja rośnie! Trwają zapisy.

Cały czas trwają zapisy na SworneRACE 2021. Na listach znajduje się blisko 90 uczestników. Tak więc zapowiada się wyjątkowa frekwencja. Już teraz z dużym podobieństwem możemy powiedzieć, że ubiegłoroczny rekord uczestników w kategorii kół pompowanych zostanie pobity. A popularne Skike to dla nas ważna część nartorolkowego społeczeństwa. Dlatego cieszymy się, że z roku na rok jest Was coraz więcej.

W tym roku po raz pierwszy kibicować będziemy najmłodszym adeptom narciarstwa i biathlonu. Odwiedzi nas zespół UKS Muflon Duszniki Zdrój. Dlatego też pokażmy dzieciom, że w nich wierzymy. Zawody stylem dowolnym na dystansie 2 km odbędą się w sobotę bezpośrednio po zakończeniu biegu 30 km FT.

Zapisać się można jeszcze przez 12 dni, klikając w linka: https://elektronicznezapisy.pl/event/5810/strona.html. To tylko kilka sekund, a stajesz się jednym z walczących na przepięknej trasie w Borach Tucholskich! Przypominamy, że warunkiem uczestnictwa jest jednoczesne wniesienie opłaty startowej przelewem na konto Stowarzyszenia.

Do zobaczenia w Swornychgaciach. Czekamy na Was.