Maraton nartorolkowy i bieg trailowy

w sercu Borów Tucholskich.

Najnowsze aktualności
 

Razem w przyszłość z ARENA TAX!

Razem w przyszłość z ARENA TAX!

Tworzy się historia. Od dzisiaj razem ze spółką doradztwa podatkowego Arena Tax sp. z o.o. Poprzez ciężką pracę i wspólne działanie tworzymy przyszłościowe podwaliny pod dużą imprezę sportową. Chcemy łączyć i budować środowisko sympatyków narciarstwa biegowego, biathlonu i nartorolek. Dlatego też nawiązanie współpracy z grupą spółek doradczych Arena Advisory to dla nas niezwykła chwila , która pozwoli nam jeszcze bardziej poszerzyć horyzonty.

Arena Tax należy do grupy spółek doradczych Arena Advisory, która zapewnia kompleksowe wsparcie w istotnych obszarach działalności swoich klientów z zakresu: doradztwa podatkowego, cen transferowych i wycen, księgowości, doradztwa prawnego i digitalizacji procesów biznesowych. Działa na rzecz polskich i międzynarodowych firm. Jest członkiem międzynarodowej sieci niezależnych firm audytorskich, podatkowych i księgowych MGI Worldwide. Spółka Arena Tax – zaufany doradca swoich klientów, który wie, że żeby odnosić sukcesy zarówno w pracy, jak i w sporcie, trzeba dawać z siebie wszystko – została sponsorem tytularnym tegorocznej imprezy. To pokazuje, że przez kierunek obrany trzy lata temu jest właściwy. Razem otworzymy bramy, których otwarcie było dla nas niedostępne.

Dziękujemy i jesteśmy dumni, że tacy profesjonaliści jak Arena Advisory okazali nam duże zaufanie. Tym samym już 10 lipca widzimy się na ArenaTax SworneRace 2021 .