Maraton nartorolkowy i bieg trailowy

w sercu Borów Tucholskich.

Najnowsze aktualności
 

UWAGA! Komunikat przedstartowy

UWAGA! Komunikat przedstartowy

UWAGA! 💚💚💚 KOMUNIKAT PRZEDSTARTOWY ORGANIZATORA.
ARENA TAX SworneRACE 2021 już w najbliższy weekend 10-11 lipca. Dlatego przedstawiamy Wam kilka istotnych informacji.
➡ Po konsultacjach z opieką medyczną Marcin Biel utrzymujemy godziny startów, które zostały uwzględnione w regulaminie.
➡ Wszystkie starty są startami masowymi na własnych nartorolkach z kołami gumowymi, wg regulaminu.
➡ Biuro zawodów otwarte będzie w Gminnym Ośrodku Kultury w piątek 16:00-19:00 oraz na miejscu startu: w sobotę od godziny 10:00, w niedzielę od godziny 11:00.
➡ Prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu związanego z sytuacją COVID 19.
➡ Istnieje jeszcze możliwość zapisania się na poszczególne biegi w biurze zawodów, lecz liczba jest ograniczona do puli numerów.
➡ Sobotnia ceremonia rozdania nagród oraz strefa VIP, podczas której obecne będzie jedzonko od Zakłady Mięsne Skiba S.A. odbędzie się na plaży w Swornegaciach o godz. 18:00.
➡ Niedzielna ceremonia rozdania nagród odbędzie się na miejscu zawodów przy starcie, na polanie w Chocińskim Młynie (nad Jez. Głuche).
HARMONOGRAM STARTÓW / SOBOTA:
✅ Godz. 11:00 – start masowy / Nartorolki terenowe 20 km. Sponsorem nagród jest Cross-Skating.pl
✅ Godz. 11:10 – bieg dla dzieci 2 km UKS Muflon Duszniki-Zdrój
✅ Godz. 12:00 – start masowy / bieg stylem dowolnym 30 km. Sponsorem nagród jest Rollspeed Nartorolki
HARMONOGRAM STARTÓW / NIEDZIELA:
✅ Godz. 12:00 – start masowy / bieg stylem klasycznym 30 km. Sponsorem nagród jest SRB SkiRoller
Uwaga! W niedzielę dzięki naszym partnerom: Cross-Skating.pl, Towarzystwo Narciarskie Biegówki Skiking.pl Team odbędzie się darmowe szkolenie dla wszystkich chętnych, którzy chcą spróbować sił w nartorolkach pompowanych. Z tej atrakcji, może skorzystać KAŻDY, dlatego gorąco zapraszamy. Będzie one prowadzone przez licencjonowanych instruktorów między innymi Kasia Witek. Osoby, które nie mają własnego sprzętu będą mogły skorzystać z darmowej wypożyczalni nartorolek SKIKE udostępnionych przez Cross-Skating.pl. Może się zakochasz w tym pięknym sporcie 😍😍😍.
INFORMACJE DLA KIBICÓW
➡ Wstęp darmowy, zachowajcie bezpieczeństwo poruszając się po trasie 🙂. Dziękujemy.
➡ Po raz pierwszy kibicujemy dzieciom. Zachowajcie uśmiechy 😁. Szczere i szerokie 🙂. Będzie piękny film i cudowne zdjęcia 😍.
INFORMACJE NA TEMAT PARKINGU:
➡ Po raz pierwszy będą dwa parkingi P1 przy polanie w miejscu dawnego startu (start jest przesunięty o 150 m do przodu) oraz P2 na przeciwko leśniczówki w miejscu dawnego parkingu. Istnieje KATEGORYCZNY ZAKAZ STAWIANIA SAMOCHODÓW wzdłuż drogi. Jest to droga przeciwpożarowa i będziemy tego bez wględnie przestrzegać. Na P1 bliżej startu prosimy aby kierowały się osoby, które planują zostać nieco dłużej, i nie będą planowały częstych wyjazdów – przede wszystkim zawodnicy. Jest tam ograniczona zdolność manewrowania. Dziękujemy za dostosowanie się do zaleceń wolontariuszy, którzy będą odpowiedzialni za ustawienie samochodów. Na P2 dalej od startu można parkować i swobodnie korzystać z samochodu.
➡ Droga na trasie: Chociński Młyn – Kopernica, jest zamknięta dla zmechanizowanego ruchu kołowego w godzinach 8:00-16:00, zarówno w sobotę, jak i niedzielę. Osoby poruszające się na rowerach prosimy o rozwagę.
Kontakt do biura zawodów:
Jadwiga Grynkiewicz – tel. 577 203 836
Kontakt do organizatora – tel. 790 357 770 / Jakub Czaplewski
Kontakt do ogranizatora – tel. / Marek Tokarczyk
Życzymy miłego startu. Razem piszemy historię. To już IV edycja ARENA TAX SworneRACE 2021. Dziękujemy wszystkim sponsorom , partnerom i innym osobom zaangażowanych w organizację.
Do zobaczenia. Pamiętajcie 🔥 i do przodu. Jak to mówi Piotr Żyła – Full Gas. Piona.