Maraton nartorolkowy i bieg trailowy

w sercu Borów Tucholskich.

Najnowsze aktualności
 

Dołącz do

WOLONTARIATU

Zapraszamy wszystkich ochotników do pomocy w organizacji III edycji zawodów SworneRACE, które odbędą się w dniach 10-11 lipca 2021 r. Jeśli chcesz poczuć niezapomniane emocje, zobaczyć jak tworzona jest impreza sportowa – zgłoś się już dzisiaj na wolontariat.

 

Kim jesteśmy?

Zespołem młodych, aktywnych ludzi kochających sport. Pragniemy pokazać, że “Bory Tucholskie” to ciekawe, fascynujące miejsce zarówno do uprawiania sportu, jak i odpoczynku.

Kogo szukamy?

Osób wesołych, otwartych, pełnych energii i chętnych do działania.

 

Czym będziesz się zajmował jako wolontariusz?

Zabezpieczaniem trasy zawodów, obsługą punktów żywieniowych, pilnowaniem porządku na ternie zawodów, pomocą przy sędziowaniu. Twoja rola zostanie Ci dokładnie przedstawiona. Jeśli chcesz się przyłączyć do pomocy, napisz do nas maila, a na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Co oferujemy?

Pyszne burgery, dobre napoje, wyjątkową atmosferę, a dla pełnoletnich wstęp do strefy VIP podczas festynu wieczornego. Dodatkowo, każdy wolontariusz otrzyma certyfikat udziału w wolontariacie.

 

Pamiętaj, że jeśli jesteś niepełnoletni, musisz uzyskać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na podjęcie wolontariatu.

SPONSOR TYTULARNY
Arena Advisory
SPONSORZY GŁÓWNI I TECHNICZNI
Skiroller.pl
SPONSORZY
PARTNERZY
INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE
PATRONAT MEDIALNY
PARTNERZY MEDIALNI